Практик з 13-річним досвідом роботи в сфері реєстрації медичних виробів, в тому числі в держустановах, беручи участь в розробці нормативної бази. За освітою лікар і юрист. Закінчила Дніпропетровську державну медичну академію, Академію адвокатури, Академію внутрішніх справ.

З 1998 р працювала терапевтом в державних лікарнях. Потім більше 10 років – на керівних посадах в ДП «Український медичний центр сертифікації», в Державній службі лікарських засобів і виробів медичного призначення, Міністерстві охорони здоров’я. Брала участь у всьому спектрі робіт пов’язаних з впровадженням систем управління якістю, сертифікацією лікзасобів і медвиробів, включаючи: розробку нормативної бази, клінічні дослідження, технічний аудит і юридичний аналіз, організацію робіт. Працювала в комерційних компаніях експертом по організації системи контролю якості медвиробів і постмаркетингового нагляду.

Закінчила більше 20 навчальних курсів в сфері поставок, реєстрації медвиробів, впровадження, сертифікації та аудиту систем управління якістю у виробництві медвиробів.