Трансфер з ООВ до Improve Medical!

Згідно з українським законодавством, виробник (або дистриб’ютор) медичних виробів зобов’язаний підтвердити відповідність своєї продукції чинними Технічним регламентами. Процедура ця, як правило, досить складна і витратна – як за часом, так і фінансово. І тим, хто зацікавлений в її успіху – а значить, як мінімум, в збереженні своїх позицій на ринку! – необхідно зважено підійти до вибору партнера – Органу з оцінки відповідності та сертифікації. Чому це так важливо і що робити тим, хто не дуже задоволений співпрацею з раніше обраним Органом?

 • Навіщо міняти Орган по сертифікації

   

  Репутацію складно заслужити і легко втратити – цей постулат стосується всіх сфер життя, в тому числі, і ділового співробітництва. Тому проходити сертифікацію і оцінку відповідності краще в тих Органах, які мають високу компетенцію та бездоганну репутацію. Адже Сертифікат повинен бути не просто «папірцем», а додатковою перевагою в конкурентній боротьбі! Він повинен стати підтвердженням вашого серйозного ставлення до якості продукції і готовності підтвердити його за найвищими стандартами. Не кажучи вже про те, що сильна сертифікаційна марка, що володіє бездоганною репутацією, викликає довіру у користувачів продукції та демонструє ваше прагнення бути кращим у всьому! Репутація органу з сертифікації повинна працювати на вас – і якщо цього не відбувається, то саме час задуматися про зміну постачальника цієї послуги.

 • Чому Improve Medical

  Незважаючи на те, що Improve Medical – молода компанія, імена наших аудиторів відомі не тільки в Україні, а й за її межами. Їх компетентність, об’єктивність, неупередженість, неухильне дотримання етичних стандартів підтверджена не тільки сертифікатами, але роками бездоганної практики. Саме тому повноваження Improve Medical в області сертифікації та оцінки відповідності користуються повагою як у українських, так і у зарубіжних партнерів. Про це, зокрема, свідчать Угоди Improve Medical із зарубіжними нотифікованими органами сертифікації та оцінки відповідності.

  Ще один аргумент на користь Improve Medical – сучасний підхід до організації роботи. Ми розуміємо важливість кожного дня зволікання виведення продукції на ринок, тому використовуємо внутрішні протоколи і сервіси, що дозволяють провести необхідні аналізи, випробування або тестування послуг в максимально стислі терміни. Це економить час, а значить і гроші наших клієнтів.

  Крім того – і це не менш важливо! – ми будуємо довготривалі партнерські відносини, які не закінчуються видачею Сертифікату. Ми підтримуємо бізнес наших клієнтів, інформуючи їх про всі важливі зміни в регулюванні галузі.

  Наша репутація, досвід і підхід до організації роботи дадуть вашій компанії серйозна конкурентна перевага!

 • Як перейти в Improve Medical

  Перехід сертифікованої компанії з одного органу сертифікації в інший, або трансфер сертифіката – не така вже рідкісне подія. Досить багато компаній переходять в більш іменитий орган оцінки відповідності. Процедура ця відносно нескладна, практично не витратна і не займає багато часу.

  Ось її основні етапи:

  – Звернутися в Improve Medical і заявити про своє бажання здійснити трансфер сертифіката;
  – Заповнити необхідні форми, надати нашим фахівцям необхідні документи;
  – Фахівці Improve Medical уважно вивчать надану документацію (за погодженням може бути проведена з виїздом до замовника);
  – Після успішного розгляду документації, Improve Medical видає новий Сертифікат. Надалі всі передбачені регулярні перевірки та інспекції проводять фахівці Improve Medical.

 • Отримуй більше

  Вибираючи Improve Medical, ви отримуєте більше, ніж просто сертифікацію або оцінку відповідності. Адже ми є одним з перших український органів з сертифікації якості і оцінки відповідності, які пройшли акредитацію за новою, більш суворою і вимогливою процедурою. Цим ми підтвердили своє право називатися одним із самих надійних брендів серед виконуючих оцінку відповідності медичних виробів Технічним регламентам і сертифікацію систем якості в цій сфері.

  Знак відповідності, нанесений Improve Medical – синонім якості!

Переваги співпраці з Improve Medical

– Економте час і гроші, використовуючи наші широкі зв’язки з органами сертифікації та оцінки відповідності за кордоном
Пришвидшіть виведення своєї продукції на ринок, скориставшись нашими можливостями оперативно провести необхідні випробування або тестування послуг
Підвищіть цінність своєї продукції за рахунок знака Improve Medical – одного з найбільш надійних українських брендів у сфері оцінки відповідності медичних виробів Технічним регламентам і сертифікації систем якості в цій сфері
Будьте в курсі всіх офіційних галузевих нововведень, завдяки нашій відпрацьованій системі інформування клієнтів про нові вимоги регулюючих органів.

""
1
Заполните несколько простых полей и мы свяжемся с вами
Ваше имя
Номер телефона
Кол-во площадокyour full name
Кол-во персонала:your full name
Текст сообщенияmore details
0 /
Previous
Next