Навчання

Для підвищення інформованості учасників українського ринку медичних виробів про нові вимоги Законодавства, а також роз’яснення всім зацікавленим особам особливостей застосування Технічних регламентів № 753 «Медичні вироби», № 754 «Медичні вироби для діагностики in vitro» та № 755 «Активні медичні вироби, які імплантують», IMPROVE MEDICAL веде активну просвітницьку діяльність.

Зокрема, наші фахівці проводять лекції та семінари за наступною тематикою:

— Застосування законодавства України в сфері технічного регулювання. Практика застосування Технічних регламентів №№ 753, 754, 755 від 02.10.2013 р.

— Сертифікація систем управління якістю відповідно до стандартів ISO 9001 та ISO 13485 (для медичної продукції та підприємств, що працюють в сфері виробництва медичних виробів).

В ході семінарів учасники отримують не лише максимально повну та достовірну інформацію з озвученої тематики, а й можуть отримати кваліфіковані та компетентні відповіді на питання, що стосуються окремих випадків застосування Техрегламентів та функціонування системи управління якістю.

Також IMPROVE MEDICAL проводить навчальні семінари з підготовки внутрішніх аудиторів для оцінки систем управління якістю ISO 9001 та ISO 13485.

Лекції та семінари проводять атестовані експерти-аудитори, які мають великий досвід роботи у сфері оцінки відповідності Міжнародним стандартам та Технічним регламентам.

Вебінари на 2022 рік