30.12.2018

Анонс вебінару “Постмаркетинговий нагляд. Нові вимоги до введення в обіг медичних виробів в Україні”

Назад

 

Центр інформаційних послуг призначеного органу з оцінки відповідності IMPROVE MEDICAL UA.TR.120 запрошує операторів ринку медичних виробів на вебінар, присвячений темі постмаркетингового нагляду за медичними виробами і особливостям їх введення в обіг.

Даний вебінар розрахований на топ-менеджерів і представників компаній, які здійснюють імпорт медичних виробів, а також підприємств-виробників медичних виробів.

В ході вебінару учасникам будуть надані знання щодо застосування технічних регламентів у сфері медичних виробів, а також – про повноваження уповноваженого представника виробника медичних виробів в Україні та нюанси, на які повинен звернути увагу виробник при здійсненні контролю медичних виробів митними органами і при ринковому нагляді.

«Згідно з українським законодавством виробник медвиробів повинен проводити аналіз щодо продукції, що поставляється, а також своєчасно повідомляти державному регулятору (органу ринкового нагляду) – Держлікслужбі України – про виявлені несправності в медвиробами. Цей процес, званий постмаркетинговим наглядом, і повинен забезпечувати уповноважений представник. Від якості його роботи залежить можливість безперебійного постачання виробів на українському ринку», – розповідає Світлана Згонник, начальник Управління оцінки відповідності IMPROVE MEDICAL UA.TR.120.

Вебінар відбудеться в четвер, 31 січня, об 11.00 за київським часом (UTC + 2).

Тривалість вебінару: 2 години.

Мова вебінару: українська / російська.

Умови участі: 500 грн.

ПИТАННЯ ДО РОЗГЛЯДУ:

  • Процедура постмаркетингового нагляду.
  • Сценарій нагляду.
  • Повідомлення про скарги.
  • Уповноважений представник: договір або довіреність.
  • Плани ринкового нагляду за медичними виробами на 2019 рік. Що, хто і як буде перевіряти. Питання мораторію.

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням.

Контактна особа: Галина Гой, аудитор Органу з оцінки відповідності IMPROVE MEDICAL, +38044 355-50-30, office@improvemed.space

 

 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКИ

свіжої інформації про нові вимоги законодавства України у сфері обігу медичних виробів зараз!

Заповніть кілька простих полів і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом. Усі поля обов'язкові для заповнення