02.05.2022

IMPROVE MEDICAL 13 травня проведе безкоштовний вебінар на тему “Визнання CE сертифікатів на медичні вироби під час воєнного стану”.

Назад

Соціально відповідальний орган з оцінки відповідності IMPROVE MEDICAL UA.TR.120 в цей складний  для нашої країни воєнний час не стоїть осторонь, а продовжує проведення циклу безкоштовних навчальних вебінарів у сфері обігу медичних виробів та здійснення оцінки відповідності вимогам технічних регламентів.

13 травня 2022 року ми проведемо навчальну онлайн-подію на тему “Визнання CE сертифікатів на медичні вироби під час воєнного стану”.

ПЛАН ВЕБІНАРУ:

– Як повпливав воєнний стан на оцінку відповідності медичних виробів?

– Процедура визнання СЕ сертифікатів під час війни

– В Європі вже переходять на сертифікати MDR. Чи визнаватимуть ці сертифікати?

Тривалість вебінару: до 2-х годин.

Умови участі: безкоштовний вебінар.

Спікер вебінару – Владислав Касьяненко – аудитор, експерт команди IMPROVE MEDICAL. Досвідчений аудитор, не з чуток знає про побудову і підтримку функціональності системи менеджменту якості. Провів понад 50 внутрішніх аудитів. Має дві вищі освіти в сфері фармацевтичної біотехнології, а так само у сфері управління системами менеджменту якості. Продовжує своє навчання, здобуваючи ступінь кандидата наук в Національному Фармацевтичному Університеті України. Проводив безліч внутрішніх навчань за стандартами ISO 9001; ISO 13485, GMP, GDP і GSP.

Реєстрація на вебінар за лінком.

У разі виникнення питань, будемо раді допомогти. Звертайтеся, будь ласка, до нас за телефоном 044 355 50 30 або е-mail promo@improvemed.com.ua.

Обов’язково долучайтесь до участі, сила у єдності!

З повагою, щиро Ваші Владислав Касьяненко та команда improvemed.com.ua

Слава Україні!

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКИ

свіжої інформації про нові вимоги законодавства України у сфері обігу медичних виробів зараз!

Заповніть кілька простих полів і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом. Усі поля обов'язкові для заповнення