13.12.2021

IMPROVE MEDICAL 24 грудня проведе безкоштовний вебінар на тему “Проведення аналізування з боку керівництва. Аналіз даних. Показники результативності процесів”

Назад

Соціально відповідальний орган з оцінки відповідності IMPROVE MEDICAL UA.TR.120 завершує проведення циклу безкоштовних навчальних вебінарів у сфері обігу медичних виробів та здійснення оцінки відповідності вимогам технічних регламентів у 2021 році.

24 грудня відбудеться заключний 24-й безкоштовний вебінар-2021 на тему “Проведення аналізування з боку керівництва. Аналіз даних. Показники результативності процесів”.

ПЛАН ВЕБІНАРУ:

  • Вимоги стандарту ДСТУ EN ISO 13485:2018 та ДСТУ EN ISO 9001:2018 до аналізування з боку керівництва
  • Частота проведення аналізування з боку керівництва. Що має охоплювати зустріч по аналізування системи управління якістю?
  • Як забезпечити моніторинг результативності процесів?

Тривалість вебінару: до 2  годин.

Мова вебінару: українська.

Реєстрація за лінком.

Умови участі: безкоштовний вебінар.

Спікер – Владислав Касьяненко Аудитор, експерт команди IMPROVE MEDICAL. Досвідчений аудитор, має практичний досвід у побудові та підтримці функціональності системи менеджменту якості. Провів понад 50 внутрішніх аудитів. Має дві вищі освіти в сфері фармацевтичної біотехнології, а також в сфері управління системами менеджменту якості.

У разі виникнення питань, будемо раді допомогти. Звертайтеся, будь ласка, до нас за телефоном 044 355 50 30 або е-mail promo@improvemed.com.ua.

Обов’язково долучайтесь до участі, ми чекаємо  саме на Вас!

З повагою, щиро Ваші Владислав Касьяненко та команда improvemed.com.ua

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКИ

свіжої інформації про нові вимоги законодавства України у сфері обігу медичних виробів зараз!

Заповніть кілька простих полів і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом. Усі поля обов'язкові для заповнення