09.11.2021

IMPROVE MEDICAL 26 листопада проведе безкоштовний вебінар на тему: “Вимоги стандарту ISO 19011 щодо здійснення аудитів систем управління. Яким має бути аудитор?”

Назад

Соціально відповідальний орган з оцінки відповідності IMPROVE MEDICAL UA.TR.120 продовжує проведення циклу безкоштовних навчальних вебінарів у сфері обігу медичних виробів та здійснення оцінки відповідності вимогам технічних регламентів.

26 листопада відбудеться 22-й безкоштовний вебінар-2021 на тему “Вимоги стандарту ISO 19011 щодо здійснення аудитів систем управління. Яким має бути аудитор?”.

ПЛАН ВЕБІНАРУ:

  • Передумови проведення аудиту, для чого він потрібний?
  • Хороші аудитори: хто вони? Вимоги, навчання, рекомендації.
  • Ситуаційні задачі. Як повинен діяти аудитор?

Тривалість вебінару: до 2-х годин.

Мова вебінару: українська.

Умови участі: безкоштовний вебінар.

Реєстрація за лінком.

Спікер вебінару – Вячеслав Олександрович Лебединець, професор кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації, доктор фармацевтичних наук, професор.

Вячеслав Олександрович Лебединець є автором і співавтором понад 300 наукових, науково-методичних і науково-популярних праць. За його участю видано низку навчальних посібників (зокрема, з дисциплін “Управління якістю”, “Атестація та сертифікація персоналу”, “Належні фармацевтичні практики”, “Системи управління якістю” тощо), розроблено статті до Фармацевтичної енциклопедії, створено понад 10 навчальних програм з профільних дисциплін спеціальності “Якість, стандартизація та сертифікація”. Є автором низки методичних рекомендацій (зокрема, щодо виконання дипломних і магістерських робіт, проведення виробничого стажування й переддипломної практики студентами спеціальності “Якість, стандартизація та сертифікація” (“ЯСС”) тощо). Співавтор 5 наукових методичних рекомендацій МОЗ України, 2 монографій, патенту на оригінальний лікарський засіб та понад 70 фахових статей в українських і закордонних наукових журналах.

У разі виникнення питань, будемо раді допомогти. Звертайтеся, будь ласка, до нас за телефоном 044 355 50 30 або е-mail promo@improvemed.com.ua.

Обов’язково долучайтесь до участі, ми чекаємо  саме на Вас!

З повагою, щиро Ваша команда improvemed.com.ua

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКИ

свіжої інформації про нові вимоги законодавства України у сфері обігу медичних виробів зараз!

Заповніть кілька простих полів і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом. Усі поля обов'язкові для заповнення