25.10.2021

IMPROVE MEDICAL 29 жовтня проведе безкоштовний вебінар на тему: “Організація та проведення внутрішніх та зовнішніх аудитів у відповідності до вимог ДСТУ EN ISO 13485:2018. Проведення дистанційних аудитів”

Назад

Соціально відповідальний орган з оцінки відповідності IMPROVE MEDICAL UA.TR.120 продовжує проведення циклу безкоштовних навчальних вебінарів у сфері обігу медичних виробів та здійснення оцінки відповідності вимогам технічних регламентів.

Цієї п’ятниці, 29 жовтня, відбудеться 20-й безкоштовний вебінар-2021 на тему “Організація та проведення внутрішніх та зовнішніх аудитів у відповідності до вимог ДСТУ EN ISO 13485:2018. Проведення дистанційних аудитів”.

ПИТАННЯ ВЕБІНАРУ:

• Внутрішній аудит як процес.
• Вимоги ДСТУ EN ISO 13485:2018 до проведення внутрішніх аудитів
• На що звертати увагу під час організації проведенні внутрішніх аудитів?
• В яких випадках можливий віддалений аудит? Як проводити віддалений аудит?

Тривалість вебінару: до 2-х годин.

Мова вебінару: українська.

Умови участі: безкоштовний вебінар.

Реєстрація за лінком.

Спікер вебінару – Вячеслав Олександрович Лебединець, професор кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації, доктор фармацевтичних наук, професор.

Вячеслав Олександрович Лебединець є автором і співавтором понад 300 наукових, науково-методичних і науково-популярних праць. За його участю видано низку навчальних посібників (зокрема, з дисциплін “Управління якістю”, “Атестація та сертифікація персоналу”, “Належні фармацевтичні практики”, “Системи управління якістю” тощо), розроблено статті до Фармацевтичної енциклопедії, створено понад 10 навчальних програм з профільних дисциплін спеціальності “Якість, стандартизація та сертифікація”. Є автором низки методичних рекомендацій (зокрема, щодо виконання дипломних і магістерських робіт, проведення виробничого стажування й переддипломної практики студентами спеціальності “Якість, стандартизація та сертифікація” (“ЯСС”) тощо). Співавтор 5 наукових методичних рекомендацій МОЗ України, 2 монографій, патенту на оригінальний лікарський засіб та понад 70 фахових статей в українських і закордонних наукових журналах.

У разі виникнення питань, будемо раді допомогти. Звертайтеся, будь ласка, до нас за телефоном 044 355 50 30 або е-mail promo@improvemed.com.ua.

Обов’язково долучайтесь до участі, ми чекаємо  саме на Вас!

З повагою, щиро Ваша команда improvemed.com.ua

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКИ

свіжої інформації про нові вимоги законодавства України у сфері обігу медичних виробів зараз!

Заповніть кілька простих полів і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом. Усі поля обов'язкові для заповнення